Engin Öztürk – Kişisel Günlük

Hakkımda

03 Ağustos 2018 | Yazan: enginozturk

Engin ÖZTÜRK Kimdir?

Güzel ülkemizin Antalya iline bağlı Manavgat ilçesinde 10 Mayıs 1997 yılında doğmuş bulundum. Hayatımın erken yaşlarında abimin bilgisayar oyunlarına olan ilgisi sebebiyle bende bir bilgisayar kurdu olarak yetişmeye başladım. İlk blog maceram 2011 yılında Google tarafından ücretsiz olarak sunulan Blogger hizmeti üzerinden olmuştur. Daha sonrasında 2012 yılından “enginozturk.org” alan adının kaydını gerçekleştirerek WordPress alt yapısını kullanan bir blog oluşturdum. Bu blog genel konular üzerine değindiğim ve hemen hemen her konuda paylaşımlara yer verdiğim 2.5 yıl kadar aktif tuttuğum bir adres olarak hafızamda yer edindi. 2016 yılında alan adını aktif kullanmadığım gerekçesiyle uzatmama kararı almış ve 2018 yılında tekrardan aktif etmiş bulunmaktayım.

Öğrenim hayatımın ilk öğretim, orta okul ve lise dönemlerini doğup büyümüş olduğum Manavgat’ta tamamladım ve günümüzde Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde eğitim görmekteyim.

Kişisel Blog: www.enginozturk.org

Kişisel yazılarım, günlük tarzı paylaşımlarımın yanı sıra bilmiş olduğum ve sizleri de bilgilendirmek istediğim birçok konuda paylaşımlara yer vereceğim adresim.

Gezi Günlüğü; Gerçekleştirmiş ve gelecekte gerçekleştireceğim geziler hakkında bilgiler, notlar ve anıların yer alacağı yazılarımın yer alacağı kategori.

Blog / Makale Yazarlığı; Bir blog yazarı olabilmek için nelere ihtiyacınız olduğu, sıfır bilgi sahibiyken profesyonel bir blog nasıl oluşturulur gibi konularda geniş çaplı anlatımlara yer vereceğim kategori. Aynı zamanda kendi blog adresiniz dışında ücreti karşılığında kişi veya kurumlara makale hazırlayarak nasıl gelir elde edebileceğinizi de bu alanda paylaşacağım.

Sinema Günlüğü; İzlemiş olduğum filmler hakkında bolca spoiler bulabileceğiniz aynı zamanda görüşlerime yer vereceğim bölüm. Burada izlemek için film arayan arkadaşlar için harika içerikler oluşturacağım. Merak etmeyin bolca spoiler içeren yerlerden önce bir uyarı ekleyeceğim.

Webmaster Günlüğü; Bu kategori altında bir web sitesi açmak ve yönetmek konusunda ihtiyacınız olan veya olabilecek bilgilere yer vereceğim.